facebook

Aktualności

„Content is King”, a Queen? To Twoje media.

2014-05-18

Sformułowanie Bill'a Gates'a jak nigdy zyskuje dziś na popularności. Współcześni odbiorcy mają już dosyć nachalnych promocji produktów i nachodzenia ich ze wszystkich stron, kiedy np. próbują przeczytać artykuł. Co zrobić, by dotrzeć do własnego potencjalnego Klienta? To proste! Być obecnym w tym co czyta i zainteresować go danym tematem: tworzyć wartościowe blogi, tematyczne profile na Facebooku czy artykuły, w których jest to, co go interesuje. Cytując innego klasyka marketingu Seth'a Godin'a „Content marketing to jedyny marketing, który nam pozostał”.

 

content marketing, blogi, artykuły sponsorowane

NOWA odsłona Iguana Koncept, ta sama wysoka jakość!

2014-03-25

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nową wersję iguanakoncept.pl. Zupełnie odświeżona estetyka i bogatsza oferta to ukłon w stronę naszych stałych Zleceniodawców, ale też ogromne ułatwienie komunikacji z nowymi i potencjalnymi Partnerami - z dumą możemy stwierdzić, że jest ich coraz więcej. Zapraszamy do współpracy. Mamy nowe, nieograniczone możliwości!

Polacy nie "gęsi", a dziennikarze wciąż straszą "kaczkami"

2014-03-24

Są słowa, do których my dziennikarze tak bardzo się przyzwyczajamy. Bo dobrze brzmią, są chwytliwe, a jeszcze lepiej gdy są innowacyjne lub "odświeżone" i nie wszyscy do końca znają ich właściwe znaczenie. Publika to lubi. Językowe grzeszki wyłapują specjaliści i słusznie. Polski język, choć giętki i pojemny, powoli zaczyna ulewać... Polacy nie gęsi, ale w stosunku do "kaczek" też nie są tolerancyjni. Przynajmniej coraz mniej.

źródło: wirtualnemedia.pl/Językowy przekaz medialny

Archiwum

O nasPisanie tekstów na zlecenie: Content Marketing.
To nasza praca, pasja i hobby. Potrzebujesz chwytliwego hasła, dobrego tekstu na stronę, artykułu eksperckiego lub bloga? Nie ma rzeczy, której nie jesteśmy w stanie napisać. Nasze teksty są przyjazne wyszukiwarkom (SEO). To, że mamy długoletnie doświadczenie pracy w mediach, całkiem niezły warsztat dziennikarski (ciągle szlifowany na rozmaitych szkoleniach dla dziennikarzy) i współpracujemy z wieloma ekspertami różnych dziedzin, sprawia, że nie ma tematów, których się obawiamy. Wystarczy, że sprecyzujesz swój cel, my zajmiemy się całą resztą.

Artykuły: sponsorowane, blogi oraz treści na strony internetowe.
Każdemu kiedyś zabrakło słów. W skutecznym marketingu nie powinno to mieć miejsca. Słowa odgrywają ogromną rolę w sprzedaży i reklamie. To w nich ukryta jest cała siła przekazu. Naszym zadaniem jest tę siłę uwydatnić, a jednocześnie sprawić, by tekst był ciekawy i inspirujący.

Swoją ofertę dostosowujemy do koncepcji i wymagań Klienta.